Güvenli Ödeme

GÜVENLİ ÖDEME

Marketevi.com internet mağazasında güvenli alışverişi sağlayan teknolojiler kullanılmaktadır.

 

  • Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği:
com internet mağazasında, üyelik taahhütnamemizde belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3.şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
  • 128 bit SSL Genişletilmiş Şifreleme Teknolojisi
Siparişinizi tamamlarken girdiğiniz kredi kartı bilgileri 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) adı verilen genişletilmiş doğrulamaya sahip SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir. Bu teknoloji sadece yüksek güvenlik testlerinden geçebilen firmaların kullanımına açılır. Marketevi.com internet mağazasının ödeme sayfasında tarayıcınızın adres çubuğunuzda yeşil renkte bir kutu içerisinde görünür.

 

3D GÜVENLİK SİSTEMİ
İnternet mağazamızdaki diğer bir güvenlik seçeneği ise 3D Secure olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından kabul görmüş 3D Güvenlik sistemini seçtiğiniz takdirde, kredi kartını veren bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak doğrulama şifresini girmeniz gereklidir.