Ödeme ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

 

  1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak:

 

Aşağıdaki banka hesabımıza (TL) yapabilirsiniz.

 

T.İŞ BANKASI BAYRAMPAŞA TİCARİ ŞUBESİ

MODELSA ELEKTRİK VE PLAST.MAL.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

ŞUBE KODU: 1387

IBAN NO: TR31 0006 4000 0011 3870 0272 69

 

  1. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile ödeme yaparak:

 

Her türlü kredi kartınıza online tek çekim ile ya da Garanti Bankası  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

  1. Teslimat:

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç aksi belirtilmedikçe 3 (Üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

 Lütfen dikkat ediniz!

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa gönderin ve durumu info@marketevi.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.